Naše práce

Společnost Euro-Tec JKR s.r.o. navrhuje, konstruuje a vyrábí zařízení pro průmyslové čištění, odmašťování, odlakování nebo konzervaci výrobků pro významné zákazníky po celém světě.

Díky vlastnímu plánovacímu a konstrukčnímu oddělení jsou pomocí nejmodernějšího vybavení připraveny podklady pro výrobu a automatizaci technologických celků, které jsou následně před uvedením do provozu u zákazníka pečlivě otestovány přímo v naší výrobní hale.

Po kompletní důkladné kontrole všech mechanických a ostatních systémů jsou technologické celky expedovány a dopraveny na místo určené odběratelem, kde jsou následně sestaveny a uvedeny do provozu týmem našich odborných servisních techniků, kteří jsou pro tuto činnost pravidelně školeni.

Tento tým také zajišťuje v plném rozsahu záruční a pozáruční servis přímo u zákazníka.

Veškeré vyráběné celky vyhovují náročným požadavkům automobilového průmyslu. Samozřejmostí je splnění nároků stanovených normami CE. Certifikát dodáváme ke každému vyrobenému stroji.

Vlastníme certifikaci TÜV-SÜD na výrobu záchytných van pro nehořlavé i hořlavé kapaliny. S dodávkou záchytné vany vystavíme certifikát podle německého zákona na ochranu vodních toků WHG §19.

ce